DJI Care Card 1 Year Refresh Flip
DJI Care Card 1 Year Refresh Flip gir beskyttelse mot skader for DJI-droner, slik at du kan fly uten bekymringer.
Legg til overvåking, så gir vi deg beskjed straks varen er på lager igjen.
DJI Care Card 1 Year Refresh Flip
DJI Care Card 1 Year Refresh Flip – Trygghet for din DJI-droner
DJI Care Card 1 Year Refresh Flip er den perfekte løsningen for DJI-dronereiere som ønsker å beskytte investeringen sin og fokusere på å lage fantastiske filmer og bilder. Den omfattende serviceplanen gir deg beskyttelse mot utilsiktede skader, noe som betyr at du kan fly med sinnsro og maksimere din kreative potensial. Med denne planen slipper du å bekymre deg for kostnadene ved eventuelle skader, noe som gjør den ideell for både amatører og profesjonelle filmskapere.
Egenskaper og fordeler
Med DJI Care Card 1 Year Refresh Flip får du to kostnadsfrie erstatninger, noe som gir deg muligheten til raskt å få dronen din reparert eller byttet uten å sprenge budsjettet. I tillegg omfatter planen beskyttelse mot vanndamage og kollisjoner, noe som er spesielt viktig for dem som flyr i utfordrende miljøer. En annen stor fordel er den kostnadsfrie toveis frakten for erstatningsprodukter, noe som sparer både tid og penger. Husk å aktivere DJI Care Refresh innen 48 timer etter at du har aktivert DJI-produktet ditt for å dra nytte av disse fordelene.
Spesifikasjoner
- Erstatninger: 2 kostnadsfrie erstatninger
- Beskyttelse: Vanndamage og kollisjoner
- Frakt: Kostnadsfri toveis frakt for erstatningsprodukter
- Aktivering: Innen 48 timer fra aktivering av DJI-produkt
Vanlige spørsmål
Hva omfatter beskyttelsen i DJI Care Card 1 Year Refresh Flip?
Beskyttelsen omfatter vannskader og kollisjoner.
Hvor mange gratis erstatninger får man med DJI Care Card 1 Year Refresh Flip?
Med DJI Care Card 1 Year Refresh Flip får du to gratis erstatninger.
Hva inngår i fraktalternativene for erstatningsprodukter?
Det inngår gratis toveis frakt for erstatningsprodukter.
Når må man aktivere DJI Care Refresh for å dra nytte av fordelene?
Du må aktivere DJI Care Refresh innen 48 timer etter at du har aktivert din DJI-produkt.
