DJI Care Enterprise Plus (XT2 ASR 25)
DJI Care Enterprise Plus (XT2 ASR 25) erbjuder prioriterad service och kostnadseffektivt utbyte av skadad DJI-utrustning.
Lägg till en bevakning så meddelar vi dig så snart varan är i lager igen.
DJI Care Enterprise Plus (XT2 ASR 25)
DJI Care Enterprise Plus (XT2 ASR 25) – Prioriterad service för din DJI-utrustning
DJI Care Enterprise Plus (XT2 ASR 25) är det perfekta valet för professionella och kommersiella användare av DJI:s utrustning. Detta serviceavtal ger trygghet och säkerhet genom att erbjuda prioriterad service och kostnadsbesparande utbyten av skadad utrustning under avtalsperioden. Med detta avtal kan du fokusera på ditt arbete utan att oroa dig för oväntade kostnader kopplade till reparationer.
Egenskaper och fördelar
DJI Care Enterprise Plus är designat för att möta behoven hos användare som arbetar med avancerad DJI-utrustning. Avtalet ger dig tillgång till snabb service, vilket minimerar stilleståndstid och håller din utrustning i toppskick. Genom att följa DJI:s officiella Enterprise-program kan du vara säker på att du får det bästa stödet för din utrustning. Dessutom är antalet utbyten av skadad utrustning noggrant definierade, vilket ger dig en klar översikt över vad som ingår i avtalet.
Specifikationer
- Produktnamn: DJI Care Enterprise Plus (XT2 ASR 25)
- Varumärke: DJI
- Typ av tjänst: Serviceavtal för professionell och kommersiell utrustning
- Prioriterad service: Ja
- Kostnadseffektivt utbyte: Ja
- Villkor: Följder DJI:s officiella Enterprise-program
Vanliga frågor
Vad erbjuder DJI Care Enterprise Plus (XT2 ASR 25)?
DJI Care Enterprise Plus (XT2 ASR 25) erbjuder prioriterad service och kostnadseffektivt utbyte av skadad DJI-utrustning.
Vem är DJI Care Enterprise Plus (XT2 ASR 25) avsett för?
DJI Care Enterprise Plus (XT2 ASR 25) är designat för professionella och kommersiella användare av DJI:s utrustning.
Vad innebär prioriterad service i detta avtal?
Prioriterad service innebär att användare får snabb service, vilket minimerar stilleståndstid och håller utrustningen i toppskick.
Hur många utbyten av skadad utrustning ingår i avtalet?
Antalet utbyten av skadad utrustning är noggrant definierade, vilket ger en klar översikt över vad som ingår i avtalet.
